Brezilya – Arjantin

Rio De Janeiro – Buenos Aires

İSTANBUL – MADRİD – RİO DE JANEİRO İstanbul Atatürk Havalimanı’nda saat 03:30’da Navigatour yetkilileri ile buluşma. Saat 06:55’de İberia Havayolları’nın IB 3763 sefer sayılı uçağı ile Madrid’e hareket. Saat 10:20’de Madrid’e varış. Takiben saat 12:25’de IB 6025 sefer sayılı uçağı ile Rio De Janeiro şehrine hareket. Yerel saat ile 18:00’de Rio De Janeiro’ya varış. Şehir merkezindeki hotelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Rio De Janeiro.

RİO DE JANEİRO Sabah kahvaltıyı takiben yarım günlük şehir turu. Hotelden alınarak, Rio De Janeiro şehrinin sembolü olan, Tijuca Forest milli parkında, 700 metre yüksekliğindeki Corcovado tepesinde İnşa edilen Kurtarıcı İsa (Christ the Redeemer) heykelini görmek için hareket edilecektir. Tepeye monorail ile çıkılacak, Kurtarıcı İsa Heykeli ve Rio De Janeiro’nun eşsiz manzarasını göreceksiniz. Takiben, geri dönüş ve şehir merkezine hareket. Öğleden sonra serbest zaman.

Dünyaca ünlü Copacabana veya Ipanema plajlarında keyifli saatler geçirebilirsiniz. Geceleme Rio De Janeiro.

RİO DE JANEİRO Sabah kahvaltıyı takiben yarım günlük şehir turu. Hotelden alınarak, Rio De Janeiro şehrinin Mutlaka gidilmesi, görülmesi gereken Şeker Ekmeği (Sugar Loaf) tepesine gidilecektir.Tepeye teleferik ile çıkılmaktadır. Tepenin gezilmesini takiben, panoramik bir şehir turu yapılacaktır. Tur esnasında, şehir merkezi, Vargas Caddesi, Maracana Stadyumu, Sambadrome, Şehir Katedrali görülecektir. Öğleden sonra serbest zaman. Dünyaca ünlü Copacabana veya Ipanema plajlarında keyifli saatler geçirebilirsiniz. Geceleme Rio De Janeiro.

RİO DE JANEİRO Sabah kahvaltıyı takiben tam gün serbest zaman.

RİO DE JANEİRO – BUENOS AIRES Sabah kahvaltıyı takiben, havaalanına hareket ve saat 09:30’da Buenos Aires’e uçuş. Saat 13:00’de Buenos Aires’e varış, havaalanında karşılama ve otele yerleşmeden önce yarım günlük şehir turu. Görülecek yerler arasında, Plaza De Mayo (Casa Rosada, Şehir Katedrali) San Martin Meydanı, San Thelmo Bölgesi, Avenue Julio 9. Takiben otele yerleşme ve serbest zaman. Gece Yemekli Tango Show’a katılabilirsiniz. Geceleme Buenos Aires.

BUENOS AIRES Sabah kahvaltıyı takiben, yarım günlük Buenos Aires şehir turu. Otelden alınmazı takiben, önce fakir İtalyan göçmenlerce kurulan La Boca (Ağız) bölgesi ve Boca Junior Stadyumu görülecektir. Takiben sokak müzesi olarak kabul edilen Caminito gezilecektir. Burada verilecek serbest zamanı takiben Eva Peron’unda mezarının bulunduğu La Recoletta mezarlağı ve bitişiğindeki Pilar Kilisesi gezilecektir. Öğleden sonra serbest zaman. Geceleme Buenos Aires.

BUENOS AIRES Sabah kahvaltıyı takiben tam gün serbest zaman.

BUENOS AIRES – MADRİD Sabah kahvaltıyı takiben, hotelden çıkış işlemleri ve havaalanına hareket. Saat 12:50’de İberia Havayolları’nın IB 6842 sefer sayılı uçağı ile Madrid’e hareket. Saat 05:45’de Madrid’e varış.Madrid’e hareket. Saat 05:45’de Madrid’e varış.

MADRİD – İSTANBUL
Saat 11:20’de İberia Havayolları’nın IB 3760 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket. Saat 16:20’de İstanbul’a varış.

İlginizi çekebilecek yazılar

Uzak Geziler – Malezya

Langkawi – Kuala Lumpur İSTANBUL İstanbul Atatürk Havalimanı’nda saat 12:00’de Navigatour yetkilileri ile buluşma. Saat …