Malezya Gerçek Asya – Fotoğraf Sergileri

Malezya’yı tanımak Malezya’yı sevmek demektir. Çok çeşitli kültürler ve doğa harikalarıyla dolu, mükemmel bir tatil için sizi Malezya’yı gezmeye davet ediyoruz.

Malezya’nın Türkiye’de tanıtımı ve bilinirliğini arttırma amacıyla, İstanbul, Gaziantep, Konya ve Ankara’da “Malezya Gerçek Asya” fotoğraf sergileri organize ederek, fotoğraf severlerin ve halkımızın beğenisine sunduk.

img_9607

24 Nisan – 30 Nisan 2015
tarihleri arasında İBB Taksim Metro Sergi Salonu’nda gerçekleşen sergimizin açılışı Malezya Turizm Ofisi Direktörü Sayın Bahruddin Suleiman tarafından yapıldı. Sergimize destekleri için İBB, Kültür A.Ş. ve İstanbul Ulaşım A.Ş.’ye teşekkür ederiz.

gantep-aa%c2%a7a%c2%b1la%c2%b1ay

14 Mayıs – 28 Mayıs 2015
tarihleri arasında Gaziantep Münif Paşa İl Halk Kütüphanesi Güzel Sanatlar Galerisi’nde gerçekleşen sergimizin açılışı Gaziantep İl Kültür ve Turizm Müdür yardımcısı Sayın Mehmet Aykanat
tarafından yapıldı. Sergimize destekleri için Gaziantep İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, GAFSAD ve Gaziantep Münif Paşa İl Halk Kütüphanesi Müdürü Sayın Remzi Mızrak Bey’e teşekkür ederiz.

konya-aa%c2%a7a%c2%b1la%c2%b1ay

07 Eylül  – 13 Eylül 2015
tarihleri arasında Konya İl Halk Kütüphanesi’nde gerçekleşen sergimizin açılışı Konya İl Halk Kütüphanesi Müdürü Sayın Hasan Çoşar ve Malezya Turizm Ofisi Direktörü Sayın Bahruddin Suleiman ve protokol tarafından yapıldı. Sergimize destekleri için Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Konya İl Halk Kütüphanesi’ne teşekkür ederiz.

ankara-aa%c2%a7a%c2%b1la%c2%b1ay

02 Ekim – 12 Ekim 2015
tarihleri arasında  Ankara – Çankaya Belediyesi Galeri Çankaya’da gerçekleşen sergimizin açılışı Malezya Büyükelçisi Sayın Dato Amran Mohamed Zin ve Malezya Turizm Ofisi Direktörü Sayın Bahruddin Suleiman tarafından yapıldı. Sergimize destekleri için Çankaya Belediyesi’ne  teşekkür ederiz.

İlginizi çekebilecek yazılar

Uzak Geziler – Malezya

Langkawi – Kuala Lumpur İSTANBUL İstanbul Atatürk Havalimanı’nda saat 12:00’de Navigatour yetkilileri ile buluşma. Saat …